Пошук родичів в Польші

Обмен информацией, консультации, заказ исследований

Пошук родичів в Польші

Сообщение nadiya » Ср янв 21, 2015 3:42 pm

Доброго дня.Будь-ласка допоможіть розібратися.Мій дід Березовський Соловей 1898 р.н.(поляк),одружений на Янішевській Ганні(з роду поляків)проживали в Київській обл.і були дуже заможні але після розкуркулення і голодомору дідові брати і сестри (12чоловік) виїхали в Польщу і Білорусію.Проживши в Польші 1.5р.дід і баба вернулись в Україну бо мали вже 5 дітей і з надією що вернуть землі.
Як мені найти моїх родичів і можу мати КП? Дякую.
nadiya
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Ср янв 21, 2015 3:34 pm

Re: Пошук родичів в Польші

Сообщение Sergey_B » Ср янв 21, 2015 6:23 pm

nadiya писал(а):Доброго дня.Будь-ласка допоможіть розібратися.Мій дід Березовський Соловей 1898 р.н.(поляк),одружений на Янішевській Ганні(з роду поляків)проживали в Київській обл.і були дуже заможні але після розкуркулення і голодомору дідові брати і сестри (12чоловік) виїхали в Польщу і Білорусію.Проживши в Польші 1.5р.дід і баба вернулись в Україну бо мали вже 5 дітей і з надією що вернуть землі.
Як мені найти моїх родичів і можу мати КП? Дякую.


В якому населеному пункті Київської області проживали Ваші родичі? Якого вони були віросповідання? Надія отримати Карту Поляка безумовно існує.
Аватара пользователя
Sergey_B
Site Admin
 
Сообщения: 81
Зарегистрирован: Пт ноя 12, 2010 8:56 pm


Вернуться в Генеалогия - документы, консультации, поиск

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12